Apartamenty - Sobieskiego 44

Witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej!

W naszej ofercie znajdą Państwo jednoprzestrzenne, jedno i dwukondygnacyjne (antresola z łazienką) apartamenty mieszkalne o wysokim standardzie, nowe wybudowane w 2004 r., o pow. od 45 m2 do 83 m2.

Oferujemy również wynajem okazjonalny "weekendowy", od czwartku do niedzieli, w cenach:

  • 300 zł - za pobyt w w lokalach od 52 m2
  • 400 zł - za pobyt w lokalach 83 m2 (media w cenie najmu).

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie wyposażone  apartamenty obejmujące: aneksy kuchenne, meble, pawlacze, media i TV. Dodatkową, jednak niezbędną w dzisiejszych czasach funkcjonalnością jest stały dostęp do internetu poprzez usługę DSL 2000 w kazdym apartamencie.

Kazdy lokator ma równiez dostęp do ogólnej pralni zaopatrzonej w pralki automatyczne i suszarki, funkcjonujące po uruchomieniu wpłatomatów. Do dyspozycji gości pozostaje również ogródek zaopatrzony w stół i miejsca do siedzenia (istnieje możliwość grillowania).

Pojazdy naszych lokatorów będą bezpieczne na terenie ogrodzonego, dozorowanego i monitorowanego całodobowo parkingu.

W bliskim połozeniu znajdują sie ważne dla naszego miasta instytucje : Starostwo Powiatowe (20 m), Urząd Marszałka  województwa śląskiego (100 m), Ślaski Urząd Wojewódzki (100m), Urząd Miasta Częstochowy (300 m) oraz oczywiscie Klasztor Jasnogórski (1500 m). W pobliżu Apartamentów znajduje się również supermarket Simply (150 m), gdzie mogą Państwo dokonać codziennych zakupów spożywczych, lodowisko wraz z boiskiem do piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i basen letni (150m) oraz stacje PKP i PKS (300 m).

Serdecznie zapraszamy !